Ръководството на Енерги връща пари на феновете

Ръководството на германския Енерги (Котбус), където играят българските национали Станислав Ангелов и Димитър Рангелов, реши да потърси прошка от феновете на тима, пътували до „Фелтинс Арена" в Гелзенкирхен и видели как домакините от Шалке 04 разгромяват техния любим отбор с 4:0.


Енерги потърси извинение от привържениците си за срамната загуба чрез официално писмо в медиите, като освен това ще възстанови парите на всичките около 600 фена на отбора, пътували до миньорския град.