
снимка:
hln.be
Бившият старши-треньор на Барселона Франк Рийкард не напусна "Камп Ноу" по най-добрия начин, но не пропусна да похвали своите бивши играчи и новия наставник Хосеп Гуардиола за отличното начало на сезона и добрите игри.
"Радвам се, че всичко върви както трябва и искам да честитя на треньорския щаб и играчите. Феновете се наслаждават на играта, тимът се справя много добре, всички са в много добро настроение, а аз харесвам това. Надявам се Барселона да продължи да играе по този начин и до края на сезона", каза Рийкард.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ