Рио-Кокър: Трябва да забравим за победата срещу Тотнъм и да мислим само за Литекс

снимка: БГНЕС

Халфът на Астън Вила Найджъл Рио-Кокър заяви, че всички в отбора трябва да забравят за победата срещу Тотнъм с 2:1 и да се съсредоточат за предстоящата среща с Литекс. Двата тима се изправят един срещу друг в мач за Купата на УЕФА. Двубоят е утре и ще се играе на градския стадион в Ловеч.


"Не можем да играем силно в един мач, а след това да се представим посредствено. Трябва да забравим бързо победата във Висшата лига и да мислим само за мача ни с Литекс. Имаме преимущество, че първо играем в България. Трябва да си тръгнем с добър резултат", каза Рио-Кокър.