Рио Фърдинанд е доволен от жребия за Шампионската лига

Централният защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд е доволен от факта, че в жребия за Шампионската Лига им с падна да се изправят срещу Порто. За Фърдинанд това е шанс Манчестър да си върнат на Порто задето ги отстраниха от турнира през сезона 2003/2004.

 

"Имаме недовършени работи с Порто. Развълнуван съм от предстоящия двубой. На този етап от състезанието няма лесни противници и лесни мачове. Радвам се, че не ни се падна да играем с английски отбор."

 

"От психологическа гледна точа щеше да е много по-трудно да играем срещу английски отбор. Знаем го от играта с Челси през миналия сезон. В момента изцяло сме се фокусирали върху този мач и не искаме да подценяваме Порто."