
Централният защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд е доволен от факта, че в жребия за Шампионската Лига им с падна да се изправят срещу Порто. За Фърдинанд това е шанс Манчестър да си върнат на Порто задето ги отстраниха от турнира през сезона 2003/2004.
"Имаме недовършени работи с Порто. Развълнуван съм от предстоящия двубой. На този етап от състезанието няма лесни противници и лесни мачове. Радвам се, че не ни се падна да играем с английски отбор."
"От психологическа гледна точа щеше да е много по-трудно да играем срещу английски отбор. Знаем го от играта с Челси през миналия сезон. В момента изцяло сме се фокусирали върху този мач и не искаме да подценяваме Порто."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ