"Римските вълци" разкъсаха Фиорентина (ВИДЕО)

Рома разгроми Фиорентина с 4:0 в мач от 23-я кръг на италианската Серия А. "Римските вълци" доминираха през целия мач на "Стадио Олимпико" и заслужено грабнаха трите точки.

Даниеле Де Роси и Един Джеко направиха разликата между двата отбора и на практика убиха интригата. Де Роси асистира на босненския нападател през първата част за 1:0.

Де Роси центрира перфектно на главата на Федерико Фасио и той закова топката в мрежата, а вратарят на Фиорентина Татарушано нямаше какво да направи, след като топката рикoшира в гредата.

В 75-ата минута Раджа Нианголан уби интригата, след като вкара за 3:0. Джеко пък направи загубата на "виолетовите" срамна, тъй като вкара втория си гол в мача.

Рома е на второто място с 50 точки, което само на 4 от лидера Ювентус. Но отборът от Торино има и мач по-малко. Фиорентина остана на 8-ото място с 37 точки и е на 5 точки от местата даващи право на участие в евротурнирите.