Рилски спортист с втора победа в Балканската лига

снимка: rilskibasket.com

Баскетболистите на Рилски спортист постигнаха втора победа при първото си домакинство в тазгодишното издание на Балканската лига, информира БТА.

А днешната победа над сръбския клуб от Белград е и 50-тият мач на Рилски спортист в Балканската лига. По този повод входът в "Самоков Арена" бе свободен и любителите на баскетбола можеха да се наслаждават на играта и на победата на играчите на старши треньора Росен Барчовски.

Само първите минути на мача в Самоков Арена бяха равностойни, а след това българските баскетболисти методично трупаха аванс.

През последната четвърт разликата дори прехвърли 20 точки, като достигна 25 точки - 102:77.

Тери Смит записа пореден силен мач в Балканската лига, завършвайки с 28 точки и 7 асистенции, пропускайки само три стрелби.