
Въпреки, че успя да предизвика интереса на редица клубове от английската Висша лига, аржентинският плеймейкър на Бока Хуниорс Хуан Роман Рикелме отрече по всякакъв начин да има намерения да продължи кариерата си на Албиона. 30-годишният полузащитник изказа желанието си да остане в Бока и занапред, въпреки интереса от доста чужди клубове.
„Щастлив съм у дома и искам да играя за Бока Хуниорс още за години напред", заяви Рикелме за Radio Del Plata, запитан относно евентуално негово преминаване в отбора на Нюкасъл. „В Европа играх един сезон за Барселона, където нещата не се развиха много добре за мен. След това играх четири години и половина за Виляреал, където престоят ми беше по-успешен, също както и в Бока. Нямам намерение да напускам", завърши бившият национал на „гаучосите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ