Рибери: Не е лесно да си Рибери

снимка: БГНЕС

Звездата на Байерн Мюнхен Франк Рибери призна, че не е лесно да се справяш с напрежението и да бъдеш основен футболист, на който всички разчитат в толкова голям клуб. След преминаването му от Олимпик Марсилия миналата година от Рибери се очаква невероятно представяне, независимо дали се завръща от контузия или не.


„Не е лесно, хората очакват много от мен. Това ме ласкае, но така не мога да си позволя почивка. Това е тежка отговорност. От друга страна показва, че се чувствам добре тук. Опитвам се да давам максимума за клуба. Когато бях контузен в началото на сезона имахме много проблеми, но откакто се въстанових се справяме по-добре. Единственото ми притеснение сега е умората. Играем през три дни и често мечтая за малко почивка." заяви Рибери.

 

Във вчерашния мач на Франция в Уругвай Рибери излезе от терена накуцвайки и подпомаган от двама човека, защото е получил нова контузия, за която още не се знае колко е сериозна.