
Френският футболист на Байерн Мюнхен Франк Рибери смята, че съперникът на неговия отбор в четвъртфиналите от ШЛ Барселона е най-добрият отбор на планетата
Мачовете между двата гранда обещават голямо зрелище, като са очаквани от милиони фенове по света.
"Ние ще играем срещу най-силния тим на света. Всеки знае колко добре играят, така че ще се получат два чудесни мача както за феновете, така и за играчите. Наше задължение е да се отнасяме към тях с респект", завършва французинът.
Рибери е свързван с евентуално преминаване в Барселона през лятото, така че подобни коментари могат да са му от полза.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ