Резервите на Реал (Мадрид) разгромиха Овиедо в първата си контрола

Само с трима от титулярите си - вратарят Антонио Адан, полузащитникът Естебан Гранеро и нападателят Анхел ди Мария, Реал (Мадрид) разгроми с с 5:1 като гост третодивизионния Овиедо в първата си приятелска среща за лятната подготовка пред повече от 12 000 зрители на стадиона в Овиедо.

Точни за "белия балет" бяха Лукас, Денис, Гранеро и Ди Мария на два пъти. Почетното попадение за домакините от Овиедо пък беше дело на Мартинс в началото на второто полувреме.

Лукас и Денис направиха дебют в първия отбор на "кралския клуб", които станаха шампиони на Испания през миналия сезон. Треньорският щаб на Реал (Мадрид) изпробва изявите на общо 25 футболисти.

Звездите на мадридския гранд все още са в почивка, защото повечето от тях участваха на Евро 2012. Гонсало Игуаин, който през последния сезон не игра редовно за столичани, също получи шанс за изява в проверката.