
Бразилецът с немски паспорт Какау се разписа по веднъж през двете полувремена за победата на Бундестима срещу Малта с 3:0 а в приятелски мач, част от подготовката на Германия за Мондиал 2010.
Немците, които са в група с Австралия, Гана и Сърбия, в снощния мач бяха без 12 ключови играчи, сред тях капитанът Михаел Балак. Въпреки това Бундестима не бе по никакъв начин затруднен от скромния си съперник и само пропуски лишиха тима на Йоаким Льов от по-изразителна победа.
Селекционерът подчерта след срещата, че отборът му е играл добре, но пропуснатите голови възможности са били твърде много. Какау откри резултата в 16-ата минута и удвои преднината на своя тим в 58-ата, а крайното 3:0 фиксира ветеранът от отбора на Малта Кенет Скиклуна, който се разписа в собствената си врата в 61-ата минута.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ