Резерва донесе успеха на ЦСКА срещу Славия

снимка: БГНЕС

ЦСКА успя да победи с 1:0 Славия в мач от 14-ия кръг на Първа професионална лига. Единственият гол на стадион „Васил Левски“ вкара резервата Милчо Ангелов в 52-та минута, който влезе в 17-ата минута заради контузия на Руи Педро.

ЦСКА се върна към победите, след като допусна две последователни поражения от Локо (Пд) и Лудогорец.

"Червените" можеха да направят резултата доста по-голям, но късметът не бе на страната на "армейците". На няколко пъти ЦСКА удари греда, а доста от ударите минаха в страни или Георги Петков ги отрази.

ЦСКА постигна седма победа от началото на сезона и се изкачи на трето място във временното класиране с актив от 24 точки, докато Славия допусна девета загуба и е единайсти с 13 точки.