
снимка:
АП
Тимът на Глазгоу Рейндърс пропусна удобна възможност да свали вечния съперник Селтик от върха в шотландската Висша лига. "Сините" трябваше да победят при визитата си Абърдийн, за да окупират първото място, но не успяха и двубоят завърши наравно 0-0.
С тази спечелена точка, Рейнджърс събра актив от общо 50, една по-малко от Селтик. "Детелините" обаче могат да увеличат своята преднина, тъй като по-късно днес приемат Хибърниън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ