Рейнджърс иска Джейсм Бийти и Томи Смит

галерия:

Мениджърът на Глазгоу Рейнджърс Уолтър Смит заяви, че клубът преговаря за закупуването на двама играчи. Става въпрос за нападателя на Стоук Сити Джеймс Бийти и бранителя на Портсмут Томи Смит.

 

Отборът с най-много трофеи в историята на футбола не е купувал футболисти от две години насам заради тежкото финансово положение на клуба.

 

Уолтър Смит обяви, че са стартирали преговори за Бийти, който трудно ще намира място в стартовия състав на Стоук Сити, след като "грънчарите" закупиха Кенуайн Джоунс от Съндърланд за 8 милиона паунда. Томи Смит пък е другият желан играч на "Айброкс". Неговият Портсмут изпадна в Чемпиъншип и защитникът иска да търси нови предизвикателства.