
Бившият футболист на Арсенал Рей Парлър коментира предстоящия жребий за 1/8-финалите в Шампионската лига, изразявайки вярата си в класата на лондонския клуб.
Снощи Арсенал спечели домакинството си на Партизан и потвърди участието си във фазата на директните елиминации, ала завършвайки на втора позиция в своята група. Това пък означава, че воденият от Арсен Венгер тим може да се натресе на изключително тежък съперник, като сред вариантите за това са клубове като Барселона, Реал Мадрид и Байерн.
Рей Парлър обаче е убеден, че респектът в случая е взаимен, като нито един от тези европейски колоси не би желал среща с "артилеристите".
"Реал Мадрид, Барселона и Байерн Мюнхен? Никой от тези клубове няма да иска среща с Арсенал", коментира Парлър. "Ако Арсенал има ден и може да разчита на най-доброто, с което разполага, то те могат да победят всекиго".
Бившият халф на "топчиите" не пропусна да отправи и персонални критики към руския ас на тима - Андрей Аршавин, оставайки разочарован от представянето му срещу Партизан снощи.
"Той е талантлив футболист, няма съмнение относно това. Когато има ден, той е един от най-добрите играчи на Арсенал. Но когато това не е така, то нещата при него просто не се получават. Той остава изолиран от играта на тима. Това е малко разочароващо за отбора", отбеляза Парлър.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ