Ресино похвали Атлетико

Треньорът на Атлетико Мадрид Абел Ресино остана изключително доволен от домакинската победа на неговия тим над Нумансия с убедителното 3:0. Голове на Банега, Форлан и Диего матираха противника. Ето какво каза щастливият Ресино на пресконференцията след мача.

 

"Щастливи сме, защото беше много труден двубой. Нумансия играха добре през първата част, но като цяло ние бяхме по-добри. Резултатът е справедлив", каза наставникът.

 

Той похвали Нумансия за добрата игра на отбора в защита.