Ресино: Имаме сили да бием Барса

Наставникът на Атлетико (Мадрид) Абел Ресино изказа оптимизъм, че неговият отбор има сили да победи Барселона утре вечер на „Висенте Калдерон". „Можем да победим Барса", заяви Ресино. „Мачът е много важен и може да бъде с решаващо значение. Ако победим толкова добър отбор, това ще даде допълнително самочувствие и на нас самите, преди гостуването ни на Реал (Мадрид). Все още се борим за място в първите четири. Отборът върви в добра посока и скоро ще се почувства подобрение в резултатите ни. Всички играчи се чувстват спокойни и уверени, като нямат търпение да играят", завърши наставникът.


Понастоящем Атлетико се намира на шеста позиция в Примера Дивисион с 36 точки от 24 изиграни срещи, като „дюшекчиите" изостават с 5 точки от четвъртия в класирането Виляреал.