
Защитникът на Реджина Пабло Алварес каза, че срещата с Удинезе за Купата на Италия няма да е никак лека за неговия отбор.
"За всички е ясно, че в момента сме в криза, но се надявам бързо да я преодолеем", каза Алварес.
Реджина и Удинезе ще трябва да играят два пъти в рамките на няколко дни, защото освен мача за Купата, двата отбора играят и мач в Серия А през уикенда.
"Двата мача са напълно различни, а за нас този в Серия А определено е с по-голяма важност", добави защитникът.
"Купата на Италия също е важна за нас и ние ще се опитаме да победим, както искаме да го правим във всеки мач. За съжаление не винаги се получава.
Знаем, че Удинезе са силен отбор и затова трябва да бъдем много внимателни. Ще бъде тежък мач, но се надявам накрая ние да се радваме", завърши Алварес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ