Реднап: Трябва да продължим победната серия

снимка: БГНЕС

Хари Реднап заяви, че неговият Тотнъм отчаяно иска още победи след снощния успех над Ливърпул с 4:2. По този начин „шпорите" шродължиха напред в турнира за Карлинг къп, а това беше пета победа за тях в шест мача.

 

Доволен от резултатите, Реднап реши да се пошегува. „Трябва да си ходя вече, доведох ги до където можах. Самоувереността е висока тук. Всички й се наслаждавааме. Лесно е, когато печелиш, затова искаме да продължим да го правим. Това беш един чуесен старт за нас, но няма да продължава все така. Все пак трябва да сме щастливи." завърши Реднап.

 

Карлинг Къп вече навлиза в четвъртфиналната си фаза и Тотнъм изглежда има всички шансове да защити миналогодишния си трофей.