
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап заяви, че е притеснен от класата на Ливърпул преди днешната среща между двата тима от Карлинг Къп. Преди две седмици лондончани победиха с 2:1 като домакин във Висшата лига, като победното попадение падна в последната минута.
"Страх ме е да си помисля, ако те играят по същия начин, както играха с нас преди половин месец. Те бяха фантастични и все още не знам как успяхме да победим. Спечелихме с два късни гола, но можехме и да загубим.
Те са по-голяма класа и се надявам Бенитес да е решил да остави 10 играчи да си почиват. Все пак може да търсят успехи в други турнири, а не в Карлинг Къп", каза Реднап.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ