Реднап: Роби Кийн е голямата загуба на Тотнъм, a не Бербатов

Според мениджъра на Тотнъм Хари Реднап раздялата на "шпорите" с Роби Кийн се е отразила по-зле за тима отколкото раздялата с Димитър Бербатов.

 

Двамата нападатели напуснаха клуба през лятото и след това Тотнъм изживя сериозна криза до идването на новия мениджър Хари Реднап.

 

"Бербатов е чудесен играч, но когато някой иска много да си тръгне е трудно да бъде задържан", заяви Реднап.

 

"Роби Кийн обаче е голямата загуба на Тотнъм. Той бе лидерът на терена и извън него," допълни Реднап.