
Според мениджъра на Тотнъм Хари Реднап раздялата на "шпорите" с Роби Кийн се е отразила по-зле за тима отколкото раздялата с Димитър Бербатов.
Двамата нападатели напуснаха клуба през лятото и след това Тотнъм изживя сериозна криза до идването на новия мениджър Хари Реднап.
"Бербатов е чудесен играч, но когато някой иска много да си тръгне е трудно да бъде задържан", заяви Реднап.
"Роби Кийн обаче е голямата загуба на Тотнъм. Той бе лидерът на терена и извън него," допълни Реднап.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ