
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап заяви, че дербито с Арсенал е с огромна важност за "шпорите". В момента "артилеристите" се борят за първото място във Висшата лига, но момчетата на Реднап са замесени в борбата за 4-тото място и в Тотнъм са решени на всичко, за да добият право за участие в Шампионската лига и през следващата кампания.
"Двубоят е важен за нас толкова, колкото и за Арсенал. Нуждаем се от задължителна победа, защото трябва да финишираме в Топ 4," заяви Реднап.
"Мисля, че битката във Висшата лига ще бъде още по-трудна през следващия сезон. Според мен е въпрос на време Манчестър Сити да стане шампион. Отборът разполага със страхотен потенциал и рано или късно "гражданите" ще триумфират в шампионата," коментира мениджърът на Тотнъм.
"Ливърпул също ще се представи по-силно през следващата кампания. Знам, че първенството ще стане още по-трудно," допълни Хари Реднап.
Кой е любимият ви спорт?
Ако винаги сте си мечтали да гледате финалът на Шампионската лига на живо, PokerStars ви кани на невероятно спортно пътуване с покер промоциятаGame of Your Life.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ