Реднап: Не съм доволен от играта срещу Евертън

снимка: БГНЕС

Треньорът на Тотнъм Хари Реднап беше недоволен от своите футболисти при загубата от Евъртън с 0:1 на „Уайт Харт Лейн" днес. Това беше първи неуспех за „шпорите" в домакински мач под ръководството на бившия наставник на Портсмут.


„Беше наистина глупаво да получим такъв гол. На почивката си мислех, че мачът е класическо 0:0, така че да загубим с такъв гол беше много лошо. Не се потрудихме достатъчно здраво, за да отворим празни пространства, а притежанието на топката не беше достатъчно. Ако не си подаваш достатъчно добре, нямаш шанс. Все още се опитваме да се подобряваме. Докато не спечелим достатъчно точки, че да влезем в първата половина на таблицата, ще водим страшна битка. Това го знаем и аз и играчите ми" заяви босът на „спърс".