
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап заяви пред медиите, че Гарет Бейл има потенциал да заеме титулярно място в неговия състав. Засега уелсецът е пренебрегван за сметка на Беноа Асу Екото.
Бейл обаче изигра 90 минути при победата на Тотнъм над НЕК в мач за Купата на УЕФА през седмицата и впечатли със своята игра. Младокът е взел участие само в 8 мача този сезон, но Реднап смята, че той може да стане един от най-добрите защитници в първенството.
„Трябва да научи играта. Има качествата, които са необходими, но все още трябва да поработи над защитната си игра. Засега може да го пускам да играе по-напред за да свикне, но безспорно от него ще излезе добър ляв бек", смята мениджърът на „шпорите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ