Реднап: Феновете няма да ми позволят да върна Кембъл

снимка: mirror.co.uk

Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап призна, че с удоволствие би работил отново с бившия си възпитаник в Портсмут Сол Кембъл, но това със сигурност няма как да стане на "Уайт Харт Лейн". Както е известно, феновете на "шпорите" меко казано не таят особено ласкави чувства към ветерана, който през 2001 г. се осмели да премине в "кръвния враг" Арсенал.

 

За последно Кембъл предприе изненадваща авантюра в отбора от Лига 2 Нотс Каунти, която обаче завърши повече от бързо.

 

"Някои хора твърдят, че ще взема Сол в Тотнъм, но нека бъде ясно - това е невъзможно", пише Реднап в колонката си в The Sun. "Ако по това време бях мениджър на който и да е друг клуб във Висшата лига, може би щях да го направя, но не и тук. Между него и феновете има твърде много вражда, няма как той отново да облече фланелката на Спърс."