Реднап: Доволен съм от Павлюченко

снимка: БГНЕС

Наставникът на Тотнъм Хари Реднап не можа да скрие задоволството си от победата над Уигън и класирането напред за ФА Къп. Той не спести и похвалите за играта на Роман Павлюченко, вкарал два гола в срещата и класирал своите напред.


"Роман игра много добре, отбеляза два гола и работи много за отбора. Изгледите за тима и за футболиста са обнадеждаващи", похвали възпитаника си пред медиите на Острова Реднап.