Реал си изля гнева на Депортиво: Резервите нанизаха 6 гола (ВИДЕО)

Реал разби Депортиво Ла Коруня с 6:2 в мач от 34-я кръг на Ла Лига. Мадридчани си изляха целия гняв, който бяха натрупали заради загубата в предния кръг Барселона.

За Реал двубоят пропуснаха контузените Гарет Бейл и Пепе. Капитанът на тима Серхио Рамос пък получи червен картон в мача с Барса и е наказан. Суперзвездата на тима Кристиано Роналдо въобще не бе в групата за мача.

Алваро Мората откри резултата още в първата минута, а в 14-ата Хамес Родригес направи 2:0. Флорин Андоне върна един гол в 35-ата минута, а в последната минута на първото полувреме Лукас вкара за 3:1.

Хамес направи разгрома пълен с гол в 66-ата минута. Иско пък вкара за 5:1. Хоселу върна още един гол в края на мача. Каземиро пък оформи крайното 6:2.

Реал и Барса имат равен брой точки - 78. "Белите" обаче са с мач по-малко.