
Мадридският всекидневник Marca пише, че Реал (Мадрид) е дал последна оферта за десния бек на Интер Майкон. Новият треньор на „белия балет" и бивш такъв на Интер Жозе Моуриньо изрази своето желание да има бранителя в новия си клуб, но от „нерадзурите" като че ли нямат голямо желание да се разделят с бразилеца.
Окончателната оферта на президента на Реал Флорентино Перес за Майкон е в размер на 22 милиона евро. Ако Интер откаже и това предложение, то тогава Моуриньо ще трябва да търси алтернативи в защитен план до края на трансферния прозорец.
Очаква се до края на седмица президентът на Интер Масимо Морати да излезе с решение за предложението. Така, ако не е успешно, Реал ще може да направи стъпки към привличането или на Тиаго Силва от Милан или на Давид Луиш от Бенфика.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ