Реал пристигна в Мюнхен с Бейл

снимка: realmadrid.com

Уелската суперзвезда на Реал Мадрид Гарет Бейл бе включен в групата на „белия балет“, която ще пътува за Мюнхен за полуфиналния мач реванш от Шампионската лига срещу Байерн утре от 21:45 часа.

Наставникът Карло Анчелоти е определил разширен състав от 20 футболисти, които вече пристигнаха в столицата на Бавария. Бейл получи почивка при победата с 4:0 над Осасуна, защото страдаше от грип, който му пречеше да тренира пълноценно.

Освен него на облекчем режим тренираха още Карим Бензема, Фабио Коентрао, Шаби Алонсо, Пепе и Даниел Карвахал, но тези петима играчи също ще бъдат на разположение на Анчелоти за мегасблъсъка на „Алианц Арена“.

Гарет Бейл има 20 гола във всички турнири през този сезон, най-важният от които при победата с 2:1 над Барселона във финала в турнира за Купата на краля. Уелската суперзвезда ще бъде на терена от първата минута срещу Байерн, ако се съди по мнението на старши треньора на домакините Хосеп Гуардиола.

„Анчелоти няма да подреди състава си, за да пази резултата. Сигурен съм, че Бейл, Роналдо, Иско и Анхел ди Мария всички ще бъдат на терена“, коментира Гуардиола ден преди дербито.