Реал Мадрид загря с трофей преди началото на сезона (ВИДЕО)

Отборът на Реал Мадрид загря за новия сезон в Испания с победа с 2:1 над Галатасарай и триумф на домашния турнир "Trofeo Santiago Bernabeu"

"Белия балет" излезе напред в резултата в 17-тата минута, когато Начо засече с глава центриране на Лука Модрич от корнер и откри резултата.

Точно преди да измине час игра гостите от Галатасарай изравниха. Лукас Подолски започна атаката на тима, като успя да комбинира добре с Уесли Снайдер, който си освободи място за шут и пласира идеално топката за 1:1.

4146622

10 минути преди края на срещата Марсело сложи "черешката на тортата" с брилянтно изпълнение. Бразилецът влезе на скорост в наказателното поле на турския тим, с лекота преодоля защитата пред него и с премерен изстрел точно до гредата матира стража за 2:1.