
Реал Мадрид победи БАТЕ Борисов само с 2:0 в мач от група H на Шампионската лига. Българинът Владислав Мирчев игра 64 минути за гостите от Беларус и се отчете с един неточен изстрел към вратата на Касияс в 42-та минута.
В 11-та минута Гути с прекрасно подаване намери Серхио Рамос на гредата и той откри резултата.
В началото на второто полувреме Нистелрой се разписа с удар от границата на наказателното поле.
В 62-та минута гостите останаха с човек по-малко след като Хагуш получи втори жълт картон и напусна терена. Реал Мадрид пропусна да разгроми своя съперник като отправи 22 удара по посока на вратата.
В другият мач от групата Ювентус победи с 1:0 Зенит. Следващите срещи в тази група са на 30 септември, когато БАТЕ приема Ювентус, а Реал гостува на Зенит.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ