Реал Мадрид победи БАТЕ само с 2:0

снимка: БГНЕС

Реал Мадрид победи БАТЕ Борисов само с 2:0 в мач от група H на Шампионската лига. Българинът Владислав Мирчев игра 64 минути за гостите от Беларус и се отчете с един неточен изстрел към вратата на Касияс в 42-та минута.

 

В 11-та минута Гути с прекрасно подаване намери Серхио Рамос на гредата и той откри резултата.

 

В началото на второто полувреме Нистелрой се разписа с удар от границата на наказателното поле.

 

В 62-та минута гостите останаха с човек по-малко след като Хагуш получи втори жълт картон и напусна терена. Реал Мадрид пропусна да разгроми своя съперник като отправи 22 удара по посока на вратата.

 

В другият мач от групата Ювентус победи с 1:0 Зенит. Следващите срещи в тази група са на 30 септември, когато БАТЕ приема Ювентус, а Реал гостува на Зенит.