Реал Мадрид отново се изложи като гост в Ла Лига (ВИДЕО)

Реал Мадрид направи поредната си грешна стъпка в испанската Примера дивисион, след като завърши наравно 1:1 в гостуването си на Малага и се отдалечи още повече от водача в класирането Барселона.

Суперзвездата на „кралския клуб“ Кристиано Роналдо откри резултата в 33-ата минута, но само три по-късно изпусна идеална възможност да увеличи аванса на тима си и собствената си голова сметка.

Португалецът пропусна дузпа, след като стражът Камени парира изстрела му от бялата точка. В крайна сметка, се оказа, че Реал Мадрид ще съжалява дълбоко за тази ситуация, защото в 66-ата минута Албентоса се разписа за 1:1.

Въпреки по-големия брой точни удари (7 срещу 5) и общо отправени изстрели към вратата (14 на 11), „кралския клуб“ не можа да стигне до крайния успех. Това е поредната издънка на Реал в битката за титлата с Барселона, като този път тимът дори може да се отдалечи значително от второто място.

В момента Реал Мадрид с 54 точки дело втората позиция с Атлетико (Мадрид), но „дюшекчиите“ са с мач по-малко. Барселона е убедителен лидер с 63, след като вчера с 2:1 спечели визитата си на Лас Палмас.

Роналдо има 22 попадения на сметката си и в класацията на голмайсторите изостава единствено от Луис Суарес, който е с 25.

All Goals HD - Malaga 1-1 Real Madrid - 21-02...by Football-_Live