
снимка:
БГНЕС
Отборът на Реал Мадрид съобщи днес, че освобождава уругвайския си полузащитник Пабло Гарсия от неговия договор. Той имаше контракт с "белите" до края на сезон 2008/2009, но ръководството на клуба прецени, че не се нуждае от халфа и го освободи.
31-годишният Гарсия премина в "белия балет" през 2005 година, но през сезона 2006/2007 година игра под наем в Селта, а през миналия сезон преотстъпен на Мурсия.
Халфът е играл само един сезон за Реал - 2005/2006 година, като тогава бе на терена в 22 срещи.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ