
Отборът на Реал Мадрид постигна победа с 2:0 над тима на Пенярол в среща за трофея „Сантяго Бернабеу" играна на едноименния стадион.
Головете за победата отбелязаха Анхел Ди Мария и Рафаел ван дер Ваарт. „Белият балет" не стигна лесно до тази победа като головете паднаха в края на мача. За уругвайският гранд игра уругваецът с българска кръв Фабиан Естояноф.
Реал започна добре в началните минути като Шаби Алонсо удари гредата. След това Игуаин вкара, но попадението бе отменено заради засада.
Кристиано Роналдо показа класа с няколко пробива, но до гол не се стигна. След това младият аржентинец Анхел Ди Мария проби отляво и след няколко финта стигна до положения за удар и откри резултата.
В самият край на срещата Рафаел Ван дер Ваарт бе повален в наказателното поле и съдията даде дузпа. Потърпевшият изпълни удара от бялата точка, с което оформи крайният резултат.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ