Реал Мадрид изпрати Салгадо с 4:0 срещу Розенборг

снимка: АП

Реал Мадрид изпрати подобаващо дългогодишния си титуляр Мичел Салгадо, който ще напусне клуба в посока Блекбърн като свободен агент. Снощи "белият балет" спечели срещата за трофея "Сантиаго Бернабеу" срещу тима на Розенборг с 4:0, която бе последна за испанеца с белия екип.

 

Новодошлият Карим Бензема откри резултата в 11-ата минута с добър удар. В 25-ата минута Ласана Диара удвои преднината на мадридчани, а минута по-късно отново Бензема бе в прегръдките на своите съотборници, правейки резултата класически.

 

През втората част домакините стигнаха и до четвърто попадение. То бе дело на капитана Раул в 55-ата минута. Така Салгадо ще запомни края на 10-годишния си престой на "Сантяго Бернабеу" с добри чувства преди да премери сили в английската Премиършип.