
Реал (Мадрид) иска да прибере звездата си Кака от лагера на бразилския национален отбор. Ръководството на „белия балет" е разбрало, че полузащитникът е наказан и няма да участва в световната квалификация срещу Чили в сряда.
Кака получи жълт картон при победата с 3:1 над Аржентина в Росарио, което ще му попречи да играе в Ел Салвадор. Въпреки това Бразилия си осигури участие на Световното в ЮАР догодина след победата над „вечния съперник".
От Реал са се свързали с бразилската футболна федерация и искат Кака да се прибере в Мадрид за да се готви за гостуването на Еспаньол в събота. Ако футболиста не се прибере сега, това ще се случи чак в петък, което едва ли ще му позволи да вземе участие в двубоя.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ