
Реал Мадрид ще трябва да завършват сезона без полузащитника си Уесли Снайдер, заради контузията, която получи футболистът миналата вечер.
Снайдер, който се появи в игра в 62-та минута, беше изваден от игра в последните минути заради удар в дясното бедро. Първоначалните изследвания потвърдиха, че играчът ще бъде извън терена за няколко седмици. Мениджърът на отбора Хуанде Рамос е много разочарован поради това, че няма да може да разчита на Снайдер.
Контузията на холандския национал не е единственото лошо нещо за мадридския клуб. Ласана Диара получи жълт картон в срещата и ще пропусне двубоя с Хетафе в средата на седмицата заради натрупани жълти картони.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ