
снимка:
БГНЕС
Обидни плаката към президента на Левски Тодор Батков и президента на Българския Футболен Съюз Борислав Михайлов бяха разлепени от неизвестни лица из центъра на София.
Шефът на "сините" е изобразен на тях като Бай Ганьо, който държи торба с емблемата на Шампионската лига, а Боби Михайлов е с надпис "UEFA Донос". На плакатите е написано също така с червени букви "Келепир има в тая работа".
Най-вероятно обидните плакати са разлепени от фенове на ЦСКА, които са недоволни от проблемите в "червения клуб" и обвиняват за тях Батков и Михайлов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ