Разкриха тайната на Роналдо, вижте какво промени играта на суперзвездата след почивката

снимка: uefa.com

Коренната промяна в играта на Кристиано Роналдо през второто полувреме на полуфинала на европейското първенство срещу Уелс доведе до бързи два гола и в крайна сметка до победа с 2:0.

Така Португалия, чийто капитан е звездата на "Реал" (Мадрид), ще играе за титлата в неделя на "Стад дьо Франс" в парижкото предградие Сен Дени. Съперник ще е домакинът Франция или Германия, които играят в четвъртък вечерта в Марсилия.

Веднага след мача в кулоарите на "Стад дьо Лион", където играха Португалия и Уелс, се разискваше причината за трансформацията на Кристиано от падащ за дузпа мърморко преди почивката, до истински лидер, голмайстор и в крайна сметка играч на мача.

Това е смяната на фланелката. През първото полувреме Роналдо излезе с дълги ръкави, а след почивката - с къси. Може би затова се почувства освободен да твори по терена, коментираха негови сънародници журналисти.