Раздават пари в Ботев

снимка: SPORTA.BG

резидентът на клуба Димитър Христолов изплати на футболистите дължимата последна премия от есенния полусезон на "А" група, както и трансферната сума на Родопа за Мирослав Тодоров, съобщава "7 дни спорт".

 

Днес ще бъдат платени дължимите заплати на футболистите, треньорите и служители на клуба.

 

"Няма финансова криза в Ботев. Клубът е осигурен до края на годината," съобщи Димитър Христолов. Той бе категоричен, Ботев няма да има проблеми с лиценза и за следващото първенство.