
снимка:
SPORTA.BG
резидентът на клуба Димитър Христолов изплати на футболистите дължимата последна премия от есенния полусезон на "А" група, както и трансферната сума на Родопа за Мирослав Тодоров, съобщава "7 дни спорт".
Днес ще бъдат платени дължимите заплати на футболистите, треньорите и служители на клуба.
"Няма финансова криза в Ботев. Клубът е осигурен до края на годината," съобщи Димитър Христолов. Той бе категоричен, Ботев няма да има проблеми с лиценза и за следващото първенство.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ