
Уелската легенда на Манчестър Юнайтед Райън Гигс призова феновете на "червените дяволи" да напълнят "Олд Трафорд" и да подкрепят английския шампион в битката с градския съперник Манчестър Сити тази вечер.
Двата тима се изправят един срещу друг във втори 1/2-финален мач от турнира за Карлинг Къп, след като "гражданите" вече взеха един гол аванс от първия двубой, завършил при резултат 2:1 на ст. "Сити ъф Манчестър".
"Феновете ни ще изиграят огромна роля в срещата тази вечер", коментира ветеранът. "Те бяха великолепни на "Йистландс", наистина брилятни. Имаме нужда да застанат зад нас, защото това наистина има значение."
"Не се случва често да играем срещу Сити по вечерно време. В някои аспекти ще бъде като мач от европейските клубни турнири, с което сме свикнали изцяло. Първият мач беше страхотен, въпреки че не успяхме да стигнем до желания от нас резултат. Но ако се представим по същия начин и днес, тогава мисля, че всичко ще бъде наред", добави Гигси.
Победителят от сблъсъка ще се изправи срещу тима на Астън Вила, който преодоля Блекбърн по пътя си до "Уембли".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ