
Уелската легенда на Манчестър Юнайтед Райън Гигс обяви, че след края на сезона може да прекрати футболната си кариера.
"Ще играя, докато съм здрав, играта ми доставя удоволствие и мениджърът ме иска", заяви Гигс пред английския таблоид "Сън".
"Ако едно от тези три неща не е както трябва, то тогава ще спра с футбола. Това може да стане в края на този сезон, а може и да е в края на следващия. Засега нямам нов договор с отбора.
Сегашният ми контракт изтича в края на сезона и ще видим, какво ще стане. Иначе съм здрав и се чувствам добре. Единствената разлика е, че два дни след мач все още се чувствам уморен", каза още Райън Гигс.
Уелсецът играе своя 19-ти сезон за "червените дяволи", в които е спечелил всичко във футбола. С Юнайтед Гигс има 10 титли на Англия и 2 пъти е триумфирал в Шампионската лига.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ