
Нападателят на Шалке Раул призна, че за него ще бъде истинско удоволствие да се върне в Испания за сблъсъка срещу Валенсия в елиминационната фаза на Шампионската лига.
„Връщането в Испания ще бъде невероятна тръпка за мен. Още повече играта срещу класен съперник като Валенсия и на стадион с невероятна атмосфера като „Местая" се превръща в стимул за всеки играч," заяви Раул.
„Мачовете няма да са лесни, но за мен ще са като пътуване в миналото. Играл съм много пъти там и ще бъде удоволствие да го направя отново," завърши той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ