Раул: Мачът срещу Валенсия в Испания ще бъде истинско удоволствие за мен

галерия:

Нападателят на Шалке Раул призна, че за него ще бъде истинско удоволствие да се върне в Испания за сблъсъка срещу Валенсия в елиминационната фаза на Шампионската лига.

 

„Връщането в Испания ще бъде невероятна тръпка за мен. Още повече играта срещу класен съперник като Валенсия и на стадион с невероятна атмосфера като „Местая" се превръща в стимул за всеки играч," заяви Раул.

 

„Мачовете няма да са лесни, но за мен ще са като пътуване в миналото. Играл съм много пъти там и ще бъде удоволствие да го направя отново," завърши той.