
След мача беше много зле, оплакваше се от болки. Днес ще видим на тренировката дали Веско Минев ще играе. Това е сериозен мач и ми трябват всички хора. Искаме да направим всичко възможно да вземем три точки утре.
Старши-треньорът на Левски Ратко Достанич заяви, че в титулярния състав на отбора ще се завърнат Гошо Петков, Сърмов и Живко Миланов. Той обаче все още не знае дали ще може да разчита на Веселин Минев, който получи контузия в мача на националите срещу Грузия.
„Дарко Тасевски продължава да се готви по индивидуална програма, защото все още не е готов. Балтанов има контузия от мача с младежкия национален тим. Днес ще разбера, дали може да разчитам на него в срещу Берое", продължи наставникът на Левски Ратко Достанич.
Специалистът похвали и съперника си от Стара Загора, като ги похвали за тактическата им грамотност. „Те загубиха някои точки, без да заслужават това. Същото обаче важи и за нас. Всеки треньор си преценява дали да уважава колегите си".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ