
Източници, близки то дима на Бостън Селтикс, твърдят, че отборът е постигнал договорка за услугите на лекия център Рашийд Уолъс. Очаква се Шийд да се присъедини към бившите шампиони на НБА за период от 2 години, в които ще получи между 5.6 и 5.8 милиона долара.
Миналата седмица е имало среща между ръководството на отбора и играча. На нея са присъствали както собственикът Вик Граусбек, президентът Дани Ейндж и треньорът Док Ривърс, така и баскетболистите на „келтите" Кевин Гарнет, Пол Пиърс и Рей Алън.
Уолъс прекара последните няколко сезона в тима на Детройт Пистънс, с който успя да спечели титлата през 2004-а година.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ