Рашийд Уолъс на пейката срещу Сиксърс, ще играе ограничено време

Центърът на Детрой Пистънс Рашийд Уолъс ще вземе участие и в тазнощния двубой на тима срещу Филаделфия. Шийд пропусна 11 мача заради контузия в прасеца, преди да се завърне срещу тима на Кливланд преди няколко дни.

 

Той пропусна следващия мач на тима срещу Ню Джърси заради наказание след като направи 16 технически нарушения, но ще бъде на линия срещу Сиксърс тази нощ. От отбора обаче ще трябва да следят минутите на играча, за да не се възобнови неговата травма.

 

„Ако ще трябва да се ограничавам да използвам Рашийд, най-вероятно ще го оставя за последната четвърт, когато ще ни бъде най-нужен", каза треньора на Детройт Майкъл Къри. Като титуляр най-вероятно отново ще започне Куами Браун.