Ранокиа успокои "нерадзурите": Контузията ми не е толкова сериозна

галерия:

снимка: ройтерс

Защитникът на Интер Андреа Ранокиа успокои феновете на тима, че контузията, която получи по време на 1/8 финалната среща с Байерн Мюнхен не е толкова сериозна колкото се очакваше. Според предварителните прогнози бранителят трябваше да е извън стоя близо 6 месеца, но последните информация е, че той ще се възстановява около месец и половина.

 

Италианският национал бе изнесен на носилка в 73-та минута, след като се свлече на терена и видимо изпитваше сериозна болка след конфузен сблъсък със съотборника си Киву.

 

От лекарския щаб на Интер се притесняваха, че футболистът отново има сериозен проблем в коляното, подобно на миналата година, като това автоматично означаваше Ранокия да е близо половин година извън терените, но самият защитник побърза да успокои феновете на "нерадзурите".

 

"Контузията ми не е толкова сериозна, колкото травмата, която имах миналата година. Съвсем скоро ще се върна в игра," заяви Ранокиа.