
Старши треньорът на Рома Клаудио Раниери очаква труден сблъсък срещу тима на Интер в 12-тия кръг на Серия А утре, но се надява момчетата му да се представят на ниво и да измъкнат поне точка от временния лидер в първенството.
„Трябва да покажем най-доброто от себе си и да се надяваме съперникът ни да сгреши", коментира Раниери пред Il Corriere dello Sport. "Интер се намира в много добра форма, а ние имаме куп проблеми за решаване. Футболистите на Жозе Моуриньо могат да се похвалят с най-добрата атака в Италия, ние пък допускаме най-много грешки в защита. Въпреки това имаме шанс, всичко може да се случи във футбола".
"Когато поех треньорския пост заварих много нервен тим, който се съмняваше във възможностите си. Нямахме борбен дух и се предавахме при всеки допуснат гол.
Сега виждам съвсем друг отбор, който се бори за всяка топка и не приема лесно поражението. Играчите гонят успеха до последната секунда и точно това искам да видя в мача утре", сподели италианският специалист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ