
снимка:
Wikipedia
Треньорът на Ювентус Клаудио Раниери заяви след загубата на тима си от Лацио с 1:2 в 1/2-финална среща от турнира за Купата на Италия, че съдиите са допуснали много грешки. Торинци водеха с 1:0 на полувремето, но допуснаха обрат, а гол на Винченцо Якуинта беше отменен.
"Съдийството беше на много слабо ниво през целия мач. Главният арбитър свиреше изключително слабо, като за всеки фаул показваше жълт картон.
Тази загуба прави задачата ни много по-трудна, но ние не смятаме да се откажем толкова лесно. Да изчакаме реванша и да видим кой ще продължи", заяви Раниери.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ