Раниери: Много съм доволен от момчетата

снимка: БГНЕС

Треньорът на Ювентус Клаудио Раниери смята, че успехът над Рома е сложил окончателно край на кризата, в която тимът беше изпаднал напоследък. Така отборът вече има четири поредни победи и треньорът Раниеро очевидно беше доволен от създалата се ситуация.


"Успяхме да излезем от ситуация, от която не изглеждаше, че ще излезем. Благодарение на великолепния ни колективен дух и единодушието в тима, направихме това възможно. Марчиони се справи много добре, но добре играха всички, особено Тиаго, който се справи чудесно. Контролираше центъра на терена и задържаше топката.", заяви щастливият Раниери.